Follow by Email

czwartek, 18 lipca 2013

Zaniedbanie:-)))

Witajcie po długiej przerwie. Strasznie dużo się dzieje ostatnio w naszym życiu, stąd taki mały czasowy poślizg:-) Kochani dobra wiadomość jest taka że teraz będziemy się tutaj pojawiać bardziej regularnie:-)).

Z aktualności :
1. Mamy wakacje:-))) i to najwspanialsza wiadomość w tym poście. Pogoda skłania do spacerów i przebywania na świeżym powietrzu. Cudne lato:-)))) Ukochane przez Zakręconego Trzepaka:-))

2. Mamy akcję:-) Akcję która mam nadzieję będzie się powiększać, rozszerzać i wybuchnie z wielką siła:-)) Póki co uczestniczy w niej jedna psia fundacja, ale mam nadzieję że na tym nie koniec.
Na dodanie czeka cała masa biżuterii i niebawem będziecie mogli wybrać coś dla siebie i jeszcze pomóc zwierzakom.
Akcja rozwija się powoli, bo ostatnio siadł Trzepakowi internet, a wiadomo sklep internetowy bez internetu niefajny jest:-))
Rzućcie jednym oczkiem na nową kategorię w sklepie: DLA ZWIERZAKÓW. Cała kasa z tej kategorii przekazywana jest na rzecz fundacji pomagającym zwierzakom. Póki co jest z nami Fundacja PRIMA , która pomaga bezdomnym i niekochanym Labradorom. Znajdują dzięki nim domki i zdrowie, które straciły często przez ludzi. Zapraszamy TUTAJ.

3. Zgłosiliśmy naszego koralikowego bloga i facebooka do konkursu organizowanego przez firmę PRECIOSA. To koralikowy gigant:-) Można wygrać 1000g koralików za free:-)) To znaczy za to że robi się cud malina koralikowe dziełka. Trzepak się postara:-)) Wy trzymajcie mocno kciuki:-))
Kilka blogowych koleżanek z Polski już dostało wielkie koralikowe paki.
Szczegóły konkursu znajdziecie TUTAJ.
1 komentarz: